Информационный портал MSEVM
 Поиск


Главная > Статьи

Дизайн однокімнатної квартири, різниі варіанти

Однокімнатні квартири - користуються сьогодні шаленою популярністю. Справа в тому, що невелику за площею квартиру придбати набагато простіше з огляду на її відносно невисокій вартості. Звичайно, багато хто мріє, якщо не про шикарному особняку або пентхаусі, то хоча б про свій власний куточку, який можна буде прикрашати виходячи зі свого смаку і дизайнерських здібностей, приклад http://dizajio.kiev.ua/stat/krasivye_sovremennye_kvartiry__foto_intererov.html. «Краще синиця в руках, ніж журавель у небі» - так вважають багато людей, які купують однокімнатні квартири. Але при великому бажанні навіть з неї можна зробити справжню «цукерку», яка припаде до смаку не тільки вам, а й членам вашої родини, і гостям.  Найважливіша особливість такої квартири полягає в функціональності. Найчастіше її простір є і вітальнею, і спальнею, і їдальнею одночасно.

Однокімнатні квартири

 

  • Тут можуть робити абсолютно різні речі: читати, дивитися телевізор, працювати, відпочивати і віддаватися сну. Слід врахувати безліч чинників, щоб квартира була максимально комфортною, затишною і при цьому стильною. 
  • Безумовно, головне завдання - це візуальне розширення простору так як навіть найбільша площа однієї кімнати значно програє, наприклад, трикімнатній квартирі. Якщо в будинку проживає більше однієї людини і серед них є діти, то задача значно ускладнюється. Адже необхідно грамотно організувати простір, щоб тут могли повноцінно жити всі члени сім'ї.
  • Якщо ви розумієте, що своїми силами вам не впоратися, тоді звертайтеся по медичну допомогу і консультацію дизайнера. Саме професіонал своєї справи впоратися з поставленим завданням головним чином за рахунок того, що проведе продуману планування. У дизайнерів зі стажем є свій «маленький чемоданчик», в якому зберігаються практичні ідеї, реалізація яких допоможе зробити однокімнатну квартиру максимально зручною.

Розглянемо деякі з них. Отже, дуже часто біля вхідних дверей утворюється «мертве» простір, використовувати яке можна і навіть потрібно. Найдоцільніше розмістити там гардероб або комору. Так ви заощадите значний простір житлового приміщення, з якого можна буде прибрати, наприклад, шафа і частина тумбочок з речами. Бажано віддати перевагу варіантам шаф з дзеркалами. Справа в тому, що площа приміщень можна розширити за допомогою дзеркал, візуально, звичайно. Наступний крок до оптимізації простору - це найбільш радикальний метод, який передбачає знесення стінки, що розділяє кімнату і кухню. На її місці можна встановити обідній стіл, причому, дозволяється вибирати досить нескромне за розмірами варіант. 

Процес оформлення вашого інтер'єру повинен починатися з «вішалки», а саме, з правильного вибору кольорової гами. Насправді, колір грає не меншу роль, ніж меблі та аксесуари. Кольори мають не тільки своїми особливостями з точки зору психологічного впливу, але можуть бути і вкрай функціональними. Для того, щоб візуально розширити інтер'єр необхідно використовувати світлі м'які і ненав'язливі кольору. Звичайно, все залежить від вашого смаку, але краще всього вибирати такі кольори, як зелений, кремовий і пісочний. Штори повинні бути підібрані саме в тон до стін.  На окрему увагу заслуговує питання розміщення меблів у квартирі. Занадто громіздка масивна меблі можуть займати весь простір і створювати господарям незручності. Поки замок з «троном» і величезна спальне ліжко з балдахіном у вас тільки в мріях, можете обмежитися вбудованою або легко трансформується меблями. Вона заощадить простір, і ваша кімната не буде виглядати заставленій і захаращеній. Ось кілька прикладів: всередині дивана можна зберігати постільну білизну. Хороший варіант - це ліжко, вбудована в шафу.Вернуться
 Rambler's Top100